721 850 808 ghc.barbarawolna@gmail.com zakupy powyżej 299zł - dostawa gratis!

Certyfikaty
 
Sklep www.Get4Hair.pl jest własnością oficjalnego dystrybutora marki Gold Haircare w Polsce. Wszystkie kosmetyki oferowane w naszym sklepie są w 100% oryginalne i pochodzą bezpośrednio z magazynów dystrybutora. 
 
 
 
 

MADE WITH LOVE

Wszystkie kosmetyki i akcesoria Gold Professional haircare są projektowane i tworzone z troską, miłością i szacunkiem dla otaczającego nas świata.

 

CRUELTY FREE

Założyciele Gold Professional Haircare, Marco Merie i Victor Moreno to członkowie najstarszej na świecie organizacji chroniącej prawa zwierząt Peta. Wyjątkowe kosmetyki Gold oraz ich składniki nie są testowane na zwierzętach.

 
 

SUSTAINABLE

To nie sztuka zgromadzić najwyższej jakości składniki, sztuką jest pozyskać najwyższej jakości komponenty bez szkody dla środowiska naturalnego - tylko ze źródeł odnawialnych.

 

PPD FREE

Kosmetyki Gold Professional haircare pozbawione są parabenów - silnych substancji konserwujących, które przenikają przez skórę i gromadzą się w naszych ciałach.

 

VEGAN

Żaden kosmetyk nie zawiera substancji pochodzenia zwierzęcego a jedynie nisko przetworzone, organiczne składniki.

 

RESORCINOL FREE

Rezorcyna to silna toksyna, która często występuje w farbach do włosów i pełni rolę utleniacza pozwalającego zmienić kolor włosów. Nie znajdziesz jej w składzie farb Gold Professional Haircare.

 

ANTIOXIDANTS

Przeciwutleniacze w naszych kosmetykach neutralizują szkodliwe działanie wolnych rodników, tym samym spowalniają starzenie się komórek włosów.

 

HEAT PROTECTION

Linia Styling & Heat Protection powstała żeby by sprostać wymaganiom bezpiecznej stylizacji włosów. Pozwól sobie na stylizację bez granic i zapomnij o włosach zniszczonych przegrzaniem.

 

AMMONIA FREE

Koloryzacja Gold Premium Hair Colours bez trującego amoniaku. Bezpieczna koloryzacja, której granice wyznacza tylko twoja wyobraźnia.

 

INTELLIGENT TECHNOLOGY

Tylko Gold Metamorphic System zapewnia spektakularną odbudowę i ochronę włosów podczas koloryzacji dzięki najnowszym osiągnięciom biomimetyki. Składniki zawarte w gold metamorphic są najwierniejszą kopią mikroelementów, z których składają się twoje włosy.

 
Menu Szukaj więcej więcej

536-437-281 kontakt@goldpolska.pl      zakupy powyżej 250zł - dostawa gratis!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl